Wynajem i sprzedaż kontenerów – kontakt

Zachęcamy Państwa do współpracy z firmą Kontener Serwis. Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą różnego rodzaju kontenerów oraz kontenerowym budownictwem modułowym. Zawsze zapewniamy transport, rozładunek i montaż zamówionych przez Państwa kontenerów.

Ceny usług są zależne od kilku czynników i zawsze ustalane indywidualnie z Klientem. Wpływ na wycenę mają m.in. czas, na jaki zawarta zostaje umowa oraz ewentualne dodatkowe wyposażenie kontenera (meble, klimatyzacja), a w przypadku budownictwa modułowego, także ilość poszczególnych kontenerów modułowych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Mogą Państwo także odwiedzić nas osobiście w szczecińskiej siedzibie firmy.

70-794 Szczecin
ul. Zwierzyniecka 2

tel: 91 431 74 24
91 431 76 76
kom: 691 46 46 40
691 49 49 41
606 49 49 41

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek
7.30-15.30

Email: biuro@kontener-serwis.pl

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.kontener-serwis.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KONTENER SERWIS IWONA PUHLMANN, Zwierzyniecka 2 70-794 Szczecin, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem iwona@kontener-serwis.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny