Sprzedaż kontenerów

Nasza firma zajmuje się sprzedażą kontenerów o różnorodnym zastosowaniu. Oferujemy Państwu fabrycznie nowe kontenery doskonałej jakości. Posiadamy szeroki asortyment produktów, poczynając od kontenerów biurowych, przez socjalne i sanitarne, aż po magazynowe. Zależnie od potrzeb naszych klientów, możemy zaproponować obiekty wolnostojące lub modułowe, nadające się do tworzenia większych konstrukcji kontenerowych.

Świadczymy kompleksowe usługi związane z kontenerami użytkowymi. Zajmujemy się nie tylko wynajmem i sprzedażą, ale także transportem kontenerów  na wyznaczone miejsce i ich rozładunkiem. Kupując w Kontener Serwis możecie Państwo liczyć na fachową pomoc w doborze rozwiązań odpowiednich do potrzeb.

W sprawach związanych z zakupem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 606 49 49 41.

Oferta nowych kontenerów na sprzedaż

Wśród oferowanych przez nas kontenerów znajdziecie Państwo rozmaicie wyposażone obiekty, pełniące różnorodne funkcje. Posiadamy na sprzedaż:

  • kontenery biurowe – zgodnie z nazwą, doskonale sprawdzą się jako tymczasowe lub stałe pomieszczenie biurowe,
  • kontenery socjalne – mogące pełnić funkcję tymczasowych pomieszczeń mieszkalnych,
  • kontenery magazynowe – wykorzystywane najczęściej na budowach w celu przechowywania maszyn, narzędzi lub materiałów budowlanych,
  • kontenery sanitarne – wyposażone zależnie od potrzeb w toaletę oraz kabinę prysznicową, mogące służyć jako zaplecze sanitarne np. przy obiekcie sportowym lub na budowie,
  • kontenery modułowe – o wielu zastosowaniach i możliwościach zabudowy, mogące posiadać część socjalną oraz sanitarną,
  • kontenery stróżówki – niezastąpione jako portiernie, sterownie czy też budki strażnicze.

 

Galeria