Kontenery magazynowe

Zajmujemy się wynajmem kontenerów magazynowych, cechujących się wysoką funkcjonalnością. Oferowane przez nas obiekty stanowić mogą doskonałe zaplecze na placu budowy. Są niezastąpionym rozwiązaniem w przypadku konieczności przechowywania maszyn czy narzędzi w bezpiecznym, zamkniętym miejscu. Sprawdzą się także wtedy, gdy trzeba zabezpieczyć materiały budowlane przed działaniem czynników atmosferycznych. Oferujemy nie tylko wynajem, ale również sprzedaż kontenerów o przeznaczeniu magazynowym.

Czym wyróżniają się kontenery magazynowe?

Kontenery magazynowe cechują się masywną, metalową konstrukcją. Gwarantuje ona trwałość obiektu. Umożliwia też jego bezpieczne użytkowanie przez długi czas. Konstrukcja kontenerów magazynowych pozwala na łatwy załadunek i rozładunek towarów, dzięki czemu mogą one służyć jako środek wielokrotnego transportu. Sprzyja temu również ich wytrzymałość na uszkodzenia.

Specyfikacja kontenerów magazynowych

Kontenery magazynowe w naszej ofercie dostępne są w dwóch rozmiarach. Ich wymiary to:

  • 20′ długość 6 m, szerokość 2,5 m
  • 10′ długość 3 m, szerokość 2,5 m

Kontenery magazynowe wykonane są z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Posiadają metalową konstrukcję, a także metalowe ściany i podłogę. Nasze kontenery magazynowe mają:

  • ściany z blachy karbowanej
  • ramę ze stali profilowanej,
  • podłogę stalową.

Galeria