Wynajem i sprzedaż kontenerów – o firmie

Kontener Serwis działa na szczecińskim rynku nieprzerwanie od 2001 roku, oferując wynajem i sprzedaż różnego typu kontenerów wraz z ich transportem i rozładunkiem na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Wśród propozycji firmy znajdą Państwo rozmaite kontenery o różnym przeznaczeniu. Wynajmujemy i sprzedajemy zarówno nowe, jak i używane kontenery, z których mogą Państwo stworzyć kompletne zaplecze swojej inwestycji. Oferujemy między innymi kontenery biurowe, socjalne, magazynowe czy sanitarne.

Szeroki zakres zastosowań daje mnóstwo możliwości adaptacji kontenerów na potrzebne pomieszczenia. Wynajem lub zakup kontenera pozwala na wybudowanie w bardzo krótkim czasie i przy niskich kosztach tymczasowego zaplecza biurowego, budki parkingowej, magazynu budowlanego, pomieszczenia mieszkalnego lub sanitarnego, a nawet pasażu handlowego. Budynki kontenerowe cechują się dużą mobilnością – w razie potrzeby można je szybko przetransportować bez naruszenia konstrukcji. Architektura kontenerowa to ekologiczna i tania alternatywa dla tradycyjnego budownictwa.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży gwarantuje Klientom usługi świadczone profesjonalnie i kompleksowo oraz obiekty najwyższej jakości. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kontenerów dostępnych w asortymencie Kontener Serwis i do kontaktu z nami!

 

Galeria